redakce:
Dingir, s.r.o.
Černokostelecká 36
100 00 PRAHA 10
email: dingir@dingir.cz
religionistický časopis o současné náboženské scéně  

Helena Exnerová: Český šamanismus v rozhovorech

Devět šamanů. Devět rozhovorů. Devět osobitých a jedinečných vhledů do světa současného českého šamanismu. V nich se autorka spolu se šamany pokouší zprostředkovat zkušenost šamanské cesty a témata s touto duchovní praxí spojené jako je šamanské léčení, hledání ztracených částí duše, změněné stavy vědomí, putování do jiných světů, setkání se spojenci, síla příběhu, rituály solárního roku, extatické bubnování či etika šamanské práce. Rozhovorům předchází teoretická studie, která český šamanismus zasazuje do kontextu akademického bádání a západních představ o něm, usouvztažňuje šamanismus s ostatními proudy české duchovní scény a analyzuje tematické průsečíky a rituální praktiky.

Helena Exnerová (2018): Český šamanismus v rozhovorech: Praha: Dingir. 232 stran formátu A5, 240,- Kč. ISBN 978-80-86779-51-5

Distribuce: Kosmas. Jednotlivé objednávky zde, na adrese Dingir, s. r.o., Černokostelecká 36, 100 00 Praha 10, nebo na dingir@dingir.cz. Cena: 240,- Kč - 10% sleva (tedy 216,- Kč) + poštovné (obyčejně). Platba na náš účet.

Obálka
 
Obsah
   
     

TOPlist